Dzień 20 czerwca 2024r. był dla nas wyjątkowy, radosny, pełen wzruszeń, ponieważ w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Szybko minęły lata wspólnie spędzone dzieciom w przedszkolu. Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się bowiem 4-letni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań. 

Zdjęcia z pożegnania przedszkola

Film z pożegnania przedszkola

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowywały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był taniec z pomponami, który dzieci przepięknie zatańczyły oraz wiersze i piosenki o tym, jak trudno rozstać się z przedszkolem. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy ukończenia wręczone przez Panią Dyrektor Joannę Woźniak-Skopińską oraz Panią Ewę Dygas - zastępcę Wójta Gminy Przykona, a także drobne prezenty i balony napełnione helem podarowane przez Radę Rodziców. Gdy już dzieci otrzymały wcześniej wspomniane upominki, wszyscy wyszliśmy na boisko szkolne i tam odbyło się wspólne wypuszczanie balonów do nieba na znak zakończenia tej wspaniałej przygody. 

Dodatkowo w grupie VI rodzice zorganizowali pożegnalny piknik dla dzieci. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, bańki mydlane, malowanie paznokci, fotobudka. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grila, deserów, przekąsek dla dzieci oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany. 

Ale tak to już jest, coś musi się skończyć, aby móc wejść w kolejny etap życia. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w pierwszej klasie. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i mnóstwo wspaniałych, wyjątkowych chwil. Życzymy im wielu sukcesów i spełniania marzeń, a przede wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji. Rodzicom dziękujemy za owocną współpracę, zaangażowanie w życie grupy i całego przedszkola. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy.