Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle.

Zdjęcia z balu w grupie II

Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. 7 lutego 2024 r. w grupie II odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przedszkolaki przeniosły się do KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, biedronkę, pirata, strażaków, Super Mena, pieski z Psiego Patrolu i wiele innych. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i konkursami. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. Szkoda, że następny bal dopiero za rok. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów oraz słodki poczęstunek.