Bal karnawałowy w przedszkolu to nie tylko czas zabawy, ale także doskonała okazja do integracji społecznej i rozwijania wyobraźni i kreatywności dzieci. 9 lutego 2024 r. w grupie III sala przedszkolna zamieniła się w magiczne królestwo karnawału.

Zdjęcia z balu w grupie III

Kolorowe balony, serpentyny, światła i girlandy stworzyły niesamowitą bajkową atmosferę. Dzieci przyszły w zachwycających karnawałowych strojach, przenosząc nas w świat baśni i fantazji. Superbohaterowie, księżniczki, zwierzątka, policjanci – wszyscy uczestnicy zachwycali kreatywnością w doborze swoich przebrań. Rozpoczęliśmy nasz bal prezentacją strojów dzieci w rytm muzyki. Następnie przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych i grupowych. Ponadto przedszkolaki brały udział w różnorodnych zabawach i konkursach, które dostarczyły mnóstwo radości. Podczas przerwy dzieci zasiadły do stolików, które stanowiły bufet pysznych przekąsek, takich jak ciasteczka i owoce. Bal karnawałowy zakończył się wspólnym tańcem wszystkich uczestników, tworząc niepowtarzalne wspomnienia. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowanie tego magicznego wydarzenia, które wprowadziło dzieci w świat radości i kolorów.