Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. Bal Karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i atrakcyjny.

Zdjęcia z balu w grupie IV

Tego dnia – 8 lutego  dzieci przebrały się za wybraną przez siebie postać. Na początku balu odbył się ,,pokaz mody”, gdzie każde dziecko mogło zaprezentować swój strój karnawałowy. Wystrój sali wprowadził przedszkolaków w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy rozpoczęli tańce i pląsy. Wielką atrakcją dla dzieci były konkursy, zabawy z kolorowymi balonami i zmywalne tatuaże, robione przez p. Małgorzatę Dewicką – mamę Bartka. Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz do zdjęć indywidualnych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił im spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a to było głównym celem balu. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w organizację i przebieg balu.