Zdjęcia z dni pełnych wrażeń w grupie maluszków

Za nami pierwsze dni w przedszkolu. Dni pełne wrażeń i emocji. Aby uatrakcyjnić pobyt dzieciom w przedszkolu zorganizowano obchody Dni: Przedszkolaka, Jabłka oraz Chłopaka.

20 września w dzieci z grupy I świętowały Dzień Przedszkolaka. Były tańce oraz wspólne zabawy w gronie rówieśników. Podczas radosnego świętowania nie mogło zabraknąć także balonów – nawiązując do dobrze znanej wszystkim zabawy. Balony własnoręcznie ozdobione każde dziecko mogło zabrać do domu. Na twarzy  wszystkich przedszkolaków gościł szeroki uśmiech, ponieważ każdy wiedział, że to jest jego dzień i jego święto.

W dniu 29 września dzieci poznały wiele ciekawostek na temat jabłek. Słuchały pięknego opowiadania o jabłkach, śpiewały piosenkę, tańczyły, robiły ,,kwaśną minę” a także wzięły udział w superowych konkurencjach z jabłkami. Milusińscy na koniec wykonali piękne prace plastyczne oraz zajadali się pysznymi jabłuszkami. Ten dzień minął jabłkowo.

W grupie maluszków dzień chłopaka świętowaliśmy na sportowo. Nasi chłopcy uwielbiają konkurencje zręcznościowe, sprawnościowe i różne ćwiczenia fizyczne. W nagrodę wszyscy otrzymali medale i dyplomy. Dziewczynki życzyły swoim kolegom dużo uśmiechu, radości i wspaniałych przyjaciół. Dziękujemy rodzicom za upominki dla wszystkich dzieci.