Dzień 29 września 2023r. okazał się ,,magicznym" dniem dla naszej grupy.

Zdjęcia z Dnia Chłopaka w grupie IV

Tego dnia odwiedził nas iluzjonista p. Marcin Bieńko – tata Kordiana, który przeniósł nas w świat iluzji, humoru i rozrywki. Podczas występu działy się rzeczy niezwykłe. Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką przeniosła nas w zaczarowany świat. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. W magiczny sposób pojawiały się i znikały przedmioty, ilustracje w książce, fruwały kolorowe chustki, pojawiały się piłki. Jednak największe emocje wywołał unoszący się do góry stolik i to, kiedy magik zakuty w kajdanki uwolnił się z nich bez użycia kluczyków. Dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia, a wybrani asystenci brali udział w magicznych sztuczkach. Naszego niezwykłego gościa nagrodziliśmy gromkimi brawami. Po występie dzieci otrzymały upominki na Dzień Chłopaka ufundowane przez rodziców.