Zgodnie z tradycją 31 stycznia w naszym przedszkolu w grupie VI odbył się bal karnawałowy, na który dzieci czekały z radością.

Zdjęcia z balu w grupie VI

Był to dla nich niezwykły dzień. Już od samego rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać: księżniczki, kotkę, kucyka, Batmana, Spider-Mana, policjantów i wiele innych, których ciężko zliczyć i wymienić. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać. W trakcie balu odbyła się prezentacja strojów połączona z odgadywaniem przez resztę dzieci postaci lub tytułu bajki, z której pochodzi bohater. Wszystkie przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej muzyce, tańcach i zabawach z balonami. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech. Bal ten pozostawił wiele niezapomnianych wrażeń i emocji oraz niesamowitych wspomnień, które uwieczniliśmy na ściance przygotowanej przez rodziców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy również za przygotowanie cudownych strojów i przebrań dla dzieci, pięknie udekorowaną salę oraz poczęstunek dla przedszkolaków.