Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim potrzebny jest miś....w przeddzień  Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci z grupy II uczestniczyły w jego obchodach.

Zdjęcia z Dnia Misia w grupie II

Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym misiem - przytulisiem. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka, bo można go przytulać i zwierzać mu swoje sekrety. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie". Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce oraz fotobudka pod hasłem : Zgadnij kto jest misiem. Pani Magda zapoznała dzieci z bajką ,,Złotowłosa i trzy niedźwiedzie’’ z wykorzystaniem teatrzyku kamishibai. Przedszkolaki mogły skosztować miodu, ulubionego przysmaku misia Puchatka z pasieki naszej Zosi. Każde dziecko otrzymało dyplom przyjaciela misia oraz figurkę drewnianego misia ze swoim imieniem. Ten dzień w przedszkolu był pełen radości i uśmiechu.