Nadejście jesieni było doskonałą okazją do wystawienia przedstawienia przez nauczycieli dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Panie zaprezentowały inscenizację do wiersza Doroty Gellner pt. „Jesień u fryzjera”.

Zdjęcia z powitania jesieni

Podczas przedstawienia oraz zajęć prowadzonych w przedszkolnym ogrodzie dzieci dowiedziały się wiele na temat jesieni, a przede wszystkim poznały jej dary oraz jesienną aurę. Przedszkolaki mają świadomość, że ciepłe lato odeszło, a jesień przynosi chłodne dni, więc trzeba pomyśleć o właściwym ubraniu, ale też o odpowiednim zadbaniu o swoje zdrowie.
Na zakończenie spotkania wszystkich przedszkolaków w ogrodzie Pani Jesień obdarowała dzieci pysznymi gruszkami, które zostały zjedzone ze smakiem.