Piątek był dniem, w którym do naszego przedszkola zawitał dzielnicowy gminy Przykona starszy sierżant Damian Gozdalik.

Zdjęcia z wizyty przedstawiciela Policji w Przedszkolu w Przykonie

Nasz gość przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, ważne numery alarmowe, które warto zapamiętać oraz zasady zachowania się podczas spotkania z nieznajomym. Nasze przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego podróżowania oraz uświadomiły sobie jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Pan dzielnicowy zwrócił również uwagę na konieczności noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały pytania oraz dzieliły się swoimi doświadczeniami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja ubioru i wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy policjanta.