7 grudnia dzieci z grupy II wybrały się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej „Olszówka”, gdzie uczestniczyły w warsztatach przedświątecznych.

Zdjęcia z wycieczki 4-latków do Zagrody Edukacyjnej Olszówka

W czasie zajęć na świeżym powietrzu dzieci miały za zadanie odnaleźć 10 skarpet Świętego Mikołaja, z czym sobie świetnie poradziły i nakarmiły Wicherka marchewką. Następnie pani Ewa poczęstowała nas domowym chlebem z masełkiem lub miodem. Do wyboru. Najedzone dzieci podwinęły rękawy i zabrały się do wykonanie wieńca adwentowego, każdy dla siebie. Każdy w skupieniu dekorował swój wieniec, żeby pięknie ozdabiał drzwi domu. Na koniec dzieci przy pomocy pani Ewy i pań nauczycielek – p. Kasi i p. Magdy z dużym zaangażowaniem zabrały się do lepienia pierogów, które same jadły. Pierogi były tak smaczne, że każdy prosił o dokładkę. W wolnym czasie dzieci mogły pobawić się z króliczkiem – Śnieżką i papugami. Był to wspaniały dzień dla naszych przedszkolaków, który na pewno na długo zapadnie im w pamięci.