Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sali i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci z grupy I w dniu 6 lutego podczas karnawałowego balu przebierańców.

Zdjęcia z balu w grupie I

Tego dnia już od samego rana w sali pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać księżniczki, Spidermanów, pirata, motylka, biedronkę żabkę, wróżkę, ninja i inne. Niektóre dzieci rozpoznać było bardzo trudno. Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje.  Wystrój sali wprowadzał radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawiły w rytm muzyki porywającej do tańca. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach integracyjnych  i najróżniejszych konkursach. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, co widać na relacji fotograficznej.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.