Zdjęcia z dyskoteki

W czwartkowe popołudnie (05.10.2023) odbyła się dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Była to doskonała okazja nie tylko do zabawy dla starszych uczniów, ale i tych najmłodszych.

Dla urozmaicenia wieczoru SU zorganizował sklepik, w którym można było kupić napoje i drobne przekąski. Uczniowie bawili się przy dźwiękach największych hitów list przebojów, na koniec dyskoteki zatańczyli belgijkę.

Po rozbawionych minach można stwierdzić, że wieczór okazał się być bardzo udany.

Zapraszamy na następne szkolne dyskoteki i wspólne spędzanie wolnego czasu razem z nami w szkole.

Dziękujemy również opiekunom dyskoteki: p. Magdalenie Michalak, p. Aleksandrze Miller-Janickiej oraz p. Łukaszowi Trzepaczowi.