Szanowni Uczniowie,

Z dumą ogłaszamy Dzień Bez Telefonu, który odbędzie się w naszej szkole w najbliższy wtorek, 14 listopada. To wyjątkowa okazja, by włączyć się do inicjatywy promującej świadome korzystanie z czasu i zdrowego odosobnienia od urządzeń mobilnych.

W tym dniu zachęcamy wszystkich uczniów do pozostawienia swoich telefonów komórkowych w domu lub przynajmniej wyłączenia ich na czas pobytu w szkole. Chcemy stworzyć atmosferę, w której skupimy się na bezpośrednich relacjach, aktywnościach klasowych i rozwijaniu zainteresowań poza światem cyfrowym.

Planujemy wiele atrakcji i działań, które pozwolą Wam odkryć nowe sposoby spędzania czasu bez uciekania się do ekranów.

Pamiętajcie, że przerwa od telefonów może przynieść wiele korzyści, w tym poprawę koncentracji, budowanie relacji oraz zdrowie psychiczne. To doskonała okazja, by spojrzeć na świat w inny, bardziej świadomy sposób.

Dołączcie do naszego Dnia Bez Telefonu i razem stwórzmy inspirującą atmosferę wolną od cyfrowej ingerencji!

Z wyrazami szacunku,
Tomasz Sobczak