Drodzy rodzice, nauczyciele i uczniowie. Zapraszam do wzięcia udziału w szkolnej akcji wspierającej Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Prosimy o przekazywanie zalegających na półkach książek, zabawek, gier planszowych, płyt CD i analogowych itp. skierowanych dla dzieci i młodzieży o różnej tematyce i w miarę dobrym stanie.

Przekazane przedmioty będą wystawione na kiermaszu, który zorganizujemy 10.01.2023 /środa 8.30 - 14.30, hol budynku A/, gdzie będzie możliwość ich zakupienia. Zgromadzone środki zostaną przekazane na rzecz Fundacji WOŚP. Książki, zabawki itp. przekazujemy do wtorku 09.01. do godz. 15.30 w gabinecie pedagoga/psychologa pok.23 lub w sekretariacie budynku A. Zeszłoroczny kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do odwiedzin i zakupu.