W Dniu Kropki sala grupy IV wypełniła się kolorami, radością i kreatywnością. Wszyscy przybyli ubrani w kropki, co wprowadziło nas w niezwykły nastrój od samego rana.

Zdjęcia z Dnia Kropki i Dnia Przedszkolaka w grupie IV

Dzieci miały okazję brać udział w różnych zabawach związanych z kropkami. Wszędzie słychać było śmiech, a mali artyści malowali swoje kropkowe dzieła. Oprócz malowania były zagadki oraz quizy dotyczące kropek. Była to nie tylko doskonała zabawa, lecz także wspaniała okazja do nauki, współpracy i dzielenia się pomysłami. Nie zabrakło również wspólnego tańca w rytm wesołej muzyki, gdzie kropki stały się inspiracją do wymyślenia własnych układów tanecznych. Dzień Kropki w przedszkolu był pełen radości, dostarczył niezapomnianych wrażeń i rozbudził w dzieciach pasję do twórczości.

Co roku, w całej Polsce, 20 września, przedszkolaki świętują swój dzień. Świętowaliśmy i my. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od nadmuchiwania kolorowych baloników, które posłużyły nam później do wspólnej zabawy i konkursów. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz baloników, które ozdabiały, zgodnie z własnymi pomysłami. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Radość i śmiech dzieci świadczyły o wspaniałej zabawie.