,,Wszyscy swoje święto mają. Tańczą, skaczą i śpiewają.
Przedszkolaki przykład dają. I też swoje święto mają”.

20.09.2024r. przedszkolaki z grupy V obchodziły Światowy Dzień Przedszkolaka.

Zdjęcia z Dnia Przedszkolaka w grupie V

Na początku tego wyjątkowego dnia dzieci uczyły się wiersza pt.: ,,Przedszkolaka święto dziś”. Potem próbowały odpowiedzieć na pytanie ,,Jaki powinien być super przedszkolak?” i poradziły sobie z tym zadaniem doskonale. Następnie odbyły się zabawy taneczne przy ulubionych przebojach dla dzieci, przeplatane konkursami, zabawami integracyjnymi, tańcami z balonami i quizem na temat przedszkola. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa muzyczno – ruchowa ,,Gorące krzesła” i zabawa zręcznościowa ,,Odbijanie balonów”. Na koniec dnia przedszkolaki otrzymały ,,Dyplom Przedszkolaka”, bańki mydlane i balony.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom uśmiechu na każdy dzień oraz radosnego pobytu w przedszkolu.