Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów klasy 2a. Jego cele to: poprawa biegłości w mnożeniu i dzieleniu, rozwijanie zdrowej rywalizacji oraz zwiększenie pewności siebie.

Zdjęcia z konkursu

Przygotowania trwały cały rok szkolny, miały formę zabaw, gier online, quizów, tradycyjnych kart z zadaniami oraz regularnych ćwiczeń w szkole i w domu.
17 maja uczniowie rozwiązywali działania związane z tabliczką mnożenia i dzielenia w zakresie 100, w określonym czasie. Ostatecznie wybrano nie jednego, ale aż sześciu Mistrzów Tabliczki Mnożenia i Dzielenia. Zostali nimi: Ola, Hania, Zuzia, Mikołaj, Wojtek i Konstanty. Ci uczniowie w krótkim czasie rozwiązali wszystkie działania bezbłędnie. Warto nadmienić, że siedmioro innych uczniów na teście konkursowym popełniło tylko po jednym błędzie.
Najlepsi otrzymali dyplomy oraz  nagrody pocieszenia.
Zwycięzcom gratulujemy!