Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moja Rodzina”. Wyróżnienia otrzymali: Adam Bzdura - uczeń klasy 1a oraz Jan Misiek z klasy 2c.

Zdjęcia z Konkursu

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród odbyło się 12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Turku. Konkurs miał na celu rozwijanie aktywności twórczej oraz wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. Uczestnicy mieli za zadanie uchwycić kadr z życia swojej rodziny, zaprezentować swoich bliskich oraz wspólne pasje i zainteresowania. Tematyka była szeroka, co pozwoliło na swobodne wyrażenie uczuć i relacji rodzinnych za pomocą różnych technik plastycznych.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział, a wyróżnionym artystom życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich talentów plastycznych.