Dzień Chłopaka to doskonała okazja, by radośnie celebrować przyjaźń i wspólne spędzanie czasu. Uczniowie klasy 4a postanowili zorganizować wyjątkowe zajęcia integracyjne, które zapewniły mnóstwo zabawy i zacieśniały więzi między uczniami.

Zdjęcia i film z Dnia Chłopaka w klasie 4a

Pierwszym punktem programu była emocjonująca gra w Twister. Ta klasyczna zabawa, wymagająca zarówno sprawności fizycznej, jak i szybkiego podejmowania decyzji, dostarczyła uczestnikom wielu radosnych chwil. Zwinność była kluczem do sukcesu, a śmiechom nie było końca, gdy wszyscy plątali się w kolorowych kółkach.

Kolejnym etapem były konkurencje sprawnościowe, które wymagały skupienia, zaangażowania, determinacji i fantazji. Budowanie wieży z kubków oraz „wyścigi kubeczków” integrowały zespoły i pokazały, jak ważna jest współpraca.

Uczniowie nie zapomnieli również o zadaniach intelektualnych. Przygotowane zagadki i wyzwania wymagały sprytu, kreatywności i logicznego myślenia.

Miłym akcentem całej zabawy był poczęstunek w postaci słodkości oraz pizzy, a także oryginalna aranżacja sali i towarzysząca muzyka.

Zajęcia integracyjne z okazji Dnia Chłopaka okazały się strzałem w dziesiątkę. Pokazały, jak ważne jest wspólne spędzanie czasu i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Atmosfera współpracy i zabawy sprawiła, że każdy mógł poczuć się częścią naszej klasy - zgranego zespołu.