W dniu wczorajszym dwóch uczniów z naszej szkoły wzięło udział w prestiżowym konkursie wiedzy o zdrowiu, który okazał się wyjątkowym dniem dla całej społeczności szkolnej. Marcel Chruściński oraz Bartosz Karbowy reprezentowali nas z wielkim zaangażowaniem i dumą, pokazując swoje umiejętności oraz wiedzę.

Zdjęcia z Konkursu

Tego dnia mieliśmy również zaszczyt wysłuchać przemówienia znanego szefa kuchni, Karola Okrasy, który opowiedział o swoim życiu, pasji do nauki i determinacji, która doprowadziła go do sukcesu. Jego inspirujące słowa o tym, jak nauka stała się jego pasją i motywowała go do ciągłego rozwoju, były niezwykle budujące dla wszystkich obecnych.

Uczestnictwo naszych uczniów w konkursie oraz możliwość spotkania z tak wybitną osobowością, jaką jest Karol Okrasa, na pewno pozostaną w pamięci na długo. Był to dzień pełen emocji, inspiracji i motywacji do dalszej pracy i rozwoju.