W ramach konkursu „Jak dbać o zdrowie psychiczne” uczniowie mieli okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami dotyczącymi troski o samopoczucie psychiczne. Celem inicjatywy było zwiększenie świadomości na temat zdrowia psychicznego oraz promowanie praktycznych sposobów na jego pielęgnację.

Zdjęcia z konkursu

Każda z prac była wyjątkowa. Uczniowie poruszali różnorodne aspekty, od radzenia sobie ze stresem, przez znaczenie relacji z innymi, aż po techniki relaksacyjne.

Wśród uczestników konkursu  wyróżnienia otrzymali: Ewa Literska, Julia Jeske, Antonina Kuźnicka, Kesja Kurzaj, Zofia Nowinowska, Lena Michalska, Ksawery Kilan.

Dziękujemy uczniom za wzięcie udziału w konkursie oraz za ich cenne refleksje na temat tak istotnej kwestii, jaką jest zdrowie psychiczne.

Psycholog szkolny