Drodzy Uczniowie,

Przypominamy Wam o ważnych standardach ochrony małoletnich, które obowiązują w naszej szkole. Wasze bezpieczeństwo i dobro są dla nas priorytetem, dlatego prosimy o przestrzeganie poniższych zasad:

1. Szanujmy się nawzajem: Wszyscy uczniowie powinni traktować siebie nawzajem z szacunkiem i bez uprzedzeń. Nękanie, przemoc fizyczna oraz psychiczna są absolutnie niedopuszczalne.

2. Bezpieczne korzystanie z technologii: Używajcie technologii w sposób odpowiedzialny. Nie udostępniajcie prywatnych informacji osobom, których nie znacie, i nie angażujcie się w nieodpowiednie zachowania online.

3. Zgłaszajmy niepokojące sytuacje: Jeśli zauważycie coś, co Was niepokoi lub w czym czujecie się zagrożeni, natychmiast zgłoście to nauczycielowi, wychowawcy lub innemu zaufanemu pracownikowi szkoły.

4. Ochrona danych osobowych: Dbajcie o swoje dane osobowe i nie udostępniajcie ich osobom trzecim. Pamiętajcie, że wasza prywatność jest ważna.

5. Współpraca z dorosłymi: W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów zawsze możecie liczyć na pomoc nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Bezpieczeństwo w naszej szkole jest wspólną odpowiedzialnością. Prosimy o przestrzeganie tych standardów i pamiętajcie, że jesteśmy tutaj, aby Wam pomóc i zapewnić Wam bezpieczne środowisko do nauki i rozwoju.

Dziękujemy za Waszą współpracę!