W ostatnim miesiącu przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych odwiedziły Urząd Gminy Przykona. Dzieci udały się z wizytą na zaproszenie Pana Łukasza Sadłowskiego – Wójta Gminy.

Zdjęcia z wizyty

Podczas pobytu w urzędzie dzieci mogły zobaczyć, jak wygląda m.in. sala sesyjna, Sala Ślubów oraz gabinet Wójta Gminy. Przedszkolaki, odwiedzając kolejne referaty, miały okazję zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można załatwić, przychodząc do urzędu. Wizyta w Urzędzie Gminy była bardzo ważną lekcją dla przedszkolaków, a zarazem wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w ich pamięci.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i poświęcony czas podczas naszych wizyt w urzędzie.