27 marca 2024 r. tuż przed Świętami Wielkanocnymi w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Świąteczna Pisanka”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i wyobraźni dziecięcej w zdobieniu pisanek wielkanocnych oraz rozbudzanie zainteresowań symboliką i tradycjami Wielkanocnymi.

Zdjęcia z konkursu "Świąteczna Pisanka"

Dzieci z chęcią wykonały piękne ozdoby świąteczne, które zostały zaprezentowane na wystawie prac konkursowych. Przygotowane przez dzieci wielkanocne pisanki były przepiękne i wykonane z wykorzystaniem różnych technik. Z każdej grupy zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymali dyplom oraz nagrodę rzeczową. Wszystkie przedszkolaki za swoją pracę i udział w konkursie zostali nagrodzeni słodkościami. Składamy gratulacje laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.

Nagrody otrzymali:
Grupa I: Adam Kończak, Aleksandra Idzikowska, Marcel Jabłoński