10 kwietnia 2024r. w Turku odbył się Etap Rejonowy XXIX Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa…”

Zdjęcia z Konkursu Recytatorskiego

Naszą szkołę godnie reprezentowali:

Zofia Kujawa z klasy IIIa, Kajetan Suleja z klasy Va, Amelia Weber z klasy VIb, Paulina Rosiak z klasy VIb, Marika Białkowska z klasy VIIa oraz Kaja Jacaszek z klasy VIIIb.

Wśród nagrodzonych znalazło się troje uczniów naszej szkoły, którzy zaprezentują się podczas spotkania finałowego w Strzałkowie, są to: Zofia Kujawa, Kajetan Suleja oraz Amelia Weber. Uczniowie zachwycili jury ciekawym doborem repertuaru, oryginalną interpretacją oraz niezwykłym wyrazem artystycznym.

Wszystkim recytatorom gratulujemy, a nagrodzonym w konkursie życzymy dalszych sukcesów.