Szanowni Uczniowie,

Jesteśmy podekscytowani, aby ogłosić, że już niebawem obchodzić będziemy Dzień Życzliwości w naszej szkole! 21 listopada to dzień, w którym chcemy celebrować i promować miłość, empatię oraz wzajemną życzliwość.

W tym dniu zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły do włączenia się w różnorodne aktywności, które podkreślą siłę uprzejmości w naszej społeczności szkolnej.

Życzliwość to fundament naszej społeczności, a Dzień Życzliwości jest doskonałą okazją do podkreślenia jej znaczenia oraz do budowania jeszcze silniejszych więzi między nami.

Dołączcie do nas w tym dniu, aby wspólnie stworzyć atmosferę pełną serdeczności i wsparcia dla wszystkich członków naszej szkolnej rodziny.

Pokażmy, że małe gesty życzliwości mogą zmieniać świat!

Z wyrazami szacunku,
A. Miller-Janicka